2
4
8
6
plików.

Hiren's BootCD 15.2

EN
Ocena:

Opis programu

Hiren's BootCD to program, a także narzędzie działające na zasadzie LiveCD. W szybki oraz skuteczny sposób pozwala na odzyskanie hasła do konta w systemie Windows, a także numeru seryjnego (cdkey) systemu operacyjnego, który bardzo często potrafi się gdzieś zapodziać. Bardzo często bywa, że naklejka znajdująca się pod spodem naszego notebooka płowieje przez co nie jesteśmy w stanie odczytać klucza licencyjnego - te narzędzie rozwiąże wszystkie problemy z tym związane.

Poza możliwościami wcześniej wymienionymi bez problemu naprawimy oraz przeczyścimy rejestr systemu Windows, wykonamy test pamięci RAM, a także odczytamy wszystkie informacje dotyczące systemu. Uruchomienie programu wymaga stworzenia płyty bądź innego nośnika bootującego np. pamięć USB. Po wykonaniu wszystkich czynności związanych z bootowaniem, narzędzie Hiren BootCD jest gotowe do pracy - pozostaje włączyć bootowanie USB w BIOSie bądź ustawienie napędu CD-ROM jako bootującego.

Ponadto narzędzie to jest niezwykle przydatne w momencie gdy coś niespodziewanego stało się z naszym systemem i np. nie jesteśmy w stanie dostać się do systemu gdzie znajdują się nasze dane. Po uruchomieniu programu mamy dostępną paletę narzędzi, które pomogą w zdiagnozowaniu problemów oraz odzyskaniu dostępu do systemu. Program jest w pełni darmowy i współpracuje z wieloma wersjami systemu Windows.

  • Licencja: Freeware
  • System: 2000/XP/Vista/7
  • Rozmiar: 593 MB
  • Ocena: 0 (głosów 0)

Udostępnij program

Skopiuj kod HTML i umieść na swoim blogu lub stronie

<a href="http://www.pobieralnia.org/hiren-bootcd.html">Hiren BootCD</a>

Skopiuj kod BBCode i umieść na forum dyskusyjnym

[url=http://www.pobieralnia.org/hiren-bootcd.html]Hiren BootCD[/url]

Komentarze (0)

Niestety ¿aden u¿ytkownik nie doda³ tutaj komentarza. Mo¿esz byæ pierwszy! ~Komenatrze

Dodaj komentarz

Kliknij aby od�wie�y�!