| Sony Ericsson Themes Creator 3.27 | kategoria: Zarządzanie telefonem | ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| pobrano: 778 razy licencja: Freeware |
| Sony Ericsson Themes Creator to przydatna aplikacja, przeznaczona do tworzenia motywó... |
| użytkowników: | 388 |
| postów: | 748 |
| tematów: | 104 |
| osób on-line: | 1 |
| Programów w naszej bazie: | 1619 |
| Newsów w naszej bazie: | 295 |
| Łącznie pobrano: | 159.6 TB |
| Osób on-line: | 68 |

FIFA 2007 | Ocena: |
FIFA 2007 to jedna z najsłynniejszych symulatorów piłki nożnej. Doskonała grafika, a także grywalność pozwalają na miłe spędzenie wolnego czasu przed komputerem, a także rozgrywanie meczy swoimi ulubionymi zespołami.
Jest to jeden z najlepszych symulatorów piłki nożnej. Gra posiada wspaniałą "fizykę gry" jest bardziej naturalna i rzeczywista. PES - 5 posiada b(...)
Pro Evolution Soccer 6 (PES 6) to jeden z najlepszych symulatorów piłki nożnej. Gra wyróżnia się tym od FIFY iż posiada o wiele lepszą b(...)
UEFA Euro 2008 to popularny symulator meczy piłki nożnej. Gra pozwala nam objąć kontrolę nad jedną z pięćdziesięciu reprezentacji(...)
gra 10/10
Udało i się zainstalować gra CENZURA
Nie mogę ściągnąc tego dema
czy nie
Ludzie , czy was CENZURAło?! Myslicie, że tak łatwo znaleźć pełną wersje?! Jezu, jaki żal! Oni nie mogą pełnej wersji cioty!
wy suty nie myte!!!! jądra sobie umyjcie!!!
suki frajery pizdy
cwele bo niedadzą ściągnąci gry pesa 6 lub fify 7
wy szpindory!!!! złodzieje CENZURA psy!!!! dajcie pełną wersję!!!! CENZURA!!!!
cxz
Złodzieje jesteście! Jak jesteście fanami gry to dajcie zarobić jej twórcom!
naprawdę