2
4
8
6
plików.

BitComet 1.51

PL
Ocena:

Opis programu

BitComet to jeden z najlepszych programów do wymiany plików w sieci Peer 2 Peer (P2P). Obsługa programu jest bardzo prosta i przejrzysta, nawet początkowy użytkownik spokojnie sobie poradzi. Aplikacja pozwala również na tworzenie plików torrent, oraz ich udostępnianie. Poza całą gammą możliwości jakie są dostępne w innych programach tego typu BitComet pozwala na komentowanie oraz selekcję plików torrent. Opcja ta jest niezwykle przydatna, ponieważ za pomocą oceny i komentarza możemy określić jakoś pliku, a osoba zastanawiająca się nad pobraniem pliku będzie mogła rozsądnie rozważyć czy jest on warty pobierania.

Program BitComet wyposażony jest również w wyszukiwarkę plików torrent - wystarczy w polu wyszukiwania wprowadzić wyszukiwane słowo kluczowe, a wyniki przedstawione zostaną w postaci listy wraz z ocenami i podglądem komentarzy innych użytkowników. Pobierane pliki mogą być wstrzymywane na dowolny czas po czym można wznowić ich pobieranie. Oczywiście po przeniesieniu wstrzymanego pliku torrent na inny komputer bez problemu będzie można kontynuować pobieranie - jest to niezwykle wygodne, gdyż ułatwia to zarządzanie pobieranymi plikami.

Funkcjonalności i obsługa pobierania plików z rozszerzeniem .torrent to nie jedyny atuta programu. Poza klasycznymi torrentami BitComet może służyć jako aplikacja do pobierania plików bezpośrednio z adresów URL bądź FTP - co jeszcze bardziej podkreśla wartość tej aplikacji. Dzięki dużej staranności twórców program jest bardzo prosty w obsłudze. W gąszczu funkcji oraz możliwości każdy użytkownik spokojnie poradzi sobie z jego obsługą. Nie zapomniano również o tworzeniu i udostępnianiu plików .torrent w sieci gdzie będą mogli pobierać je inni użytkownicy.

  • Licencja: Freeware
  • System: XP/Vista/7/8
  • Rozmiar: 16.86 MB
  • Ocena: 3.91 (głosów 47)

Udostępnij program

Skopiuj kod HTML i umieść na swoim blogu lub stronie

<a href="http://www.pobieralnia.org/bitcomet.html">BitComet</a>

Skopiuj kod BBCode i umieść na forum dyskusyjnym

[url=http://www.pobieralnia.org/bitcomet.html]BitComet[/url]

Komentarze (1)

Patula - 02.02.2009 - 18:02

Yyyy no ja sobiejakoś nie radze... :/

Dodaj komentarz

Kliknij aby od�wie�y�!