2
4
8
6
plików.

EfficientPIM Free 3.81 build 383

PL
Ocena:

Opis programu

EfficientPIM Free to nie duży ale bardzo przydatny program do zarządzania własnym czasem. Aplikacja pełni role organizera czasu oraz notatnika. Bez problemu zapiszemy aktualnie wydonywane zadania, notatki, wydarzenia, a także wszelkie uwagi związane z aktualnymi zadaniami. Program przypomni nam o spotkaniach, które nadchodzą w nabliższym czasie dzięki czemu nic nas nie ominie. Program to w pełni funkcjonalny elektroniczny organizer.

Program jest w języku polskim, a jego interfejs nie powinien stanowić problemu dla żadnego użytkownika. Dodatkowym atutem może być możliwość zapisania w programie danych dostępowych do poczty elektronicznej (email), konta FTP, klucze licencyjne do programów itp. Dodatkowo będziemy mogli zapisać i w bardzo szybki sposób odszukać dowolnego kontaktu oraz przypisać mu dowolną notatkę. Program posiada kilka dodatkowych funkcji np. generator trudnych do odgadnięcia haseł - co jest dość ciekawą funkcją, która często może znaleźć swoje zastosowanie. 

Wszystkie dane wprowadzone w programie można eksportować i zapisać na jakimś bezpiecznym nośniku bądź w chmurze. Każda kopia zapasowa z programu EfficientPIM może zostać dodatkowo zabezpieczona hasłem bo uchroni nas przed ewentualnymi nieporzadanymi odbiorcami.

  • Licencja: Freeware
  • System: 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7
  • Rozmiar: 11.87 MB
  • Ocena: 1 (głosów 1)

Udostępnij program

Skopiuj kod HTML i umieść na swoim blogu lub stronie

<a href="http://www.pobieralnia.org/efficientpim-free.html">EfficientPIM Free</a>

Skopiuj kod BBCode i umieść na forum dyskusyjnym

[url=http://www.pobieralnia.org/efficientpim-free.html]EfficientPIM Free[/url]

Komentarze (0)

Niestety ¿aden u¿ytkownik nie doda³ tutaj komentarza. Mo¿esz byæ pierwszy! ~Komenatrze

Dodaj komentarz

Kliknij aby od�wie�y�!