2
4
8
6
plików.

Fastdow 3.99

PL
Ocena:

Opis programu

FastDow to pierwszy i obecnie jedyny program na świecie wykorzystujący jednocześnie 3 techniki wymiany plików! FDp2m, FDp2p, FDp2f.
FastDow jest darmowym Polskim programem do wymiany plików. Dzięki temu że FastDow umożliwia użytkownikowi korzystanie ze wszystkich metod pobierania i wysyłania, pozwala to na pobieranie z maksymalną prędkością/przepustowością łącza pobierającego! Oznacza to iż plik ściągane są z prędkością jaką użytkownik może pobierać maksymalnie, a nawet większą...!

Dzięki zaawansowanym systemom obsługi metod pobierania i wysłania wszystkimi technikami, użytkownik zapomina o skomplikowanych procederach, a także przestaje myśleć o prawidłowościach wysłania czy pobierania gdyż całą resztą zajmu się program FastDow!

Dzięki zastosowaniu tylu technik, pobieranie czy wysłanie nie wiąże się z posiadaniem zewnętrznego adresu IP!, wysyłamy na "maxa" i pobieramy na "maxa". FastDow dostosowuje się w sposób jak najlepszy do naszych potrzeb, komputera i internetu!

W przeciwieństwie do wielorakich programów wymiany plików, pozwala na normalne korzystanie z komputera i internetu podczas ściągania i wysalania!!! nie "zjada" dużo ramu, procesora czy miejsca na dysku!

FastDow sam po sobie sprząta dzięki czemu unikamy zbędnych niepotrzebnych plików które tak naprawdę po ściągnięciu nie są nam potrzebne!

FastDow jest programem o którym można by się rozpisać dość obszernie ale zdaniem tego opisu nie jest "przynudzanie" potencjalnych użytkowników lecz przejścia do sedna to jest pobierz, zainstaluj, wypróbuj i sam się przekonaj!

  • Licencja: Freeware
  • System: 2000/XP/Vista
  • Rozmiar: 1.3 MB
  • Ocena: 3.72 (głosów 25)

Udostępnij program

Skopiuj kod HTML i umieść na swoim blogu lub stronie

<a href="http://www.pobieralnia.org/fastdow.html">Fastdow</a>

Skopiuj kod BBCode i umieść na forum dyskusyjnym

[url=http://www.pobieralnia.org/fastdow.html]Fastdow[/url]

Komentarze (6)

bolo - 30.10.2009 - 20:10

fastdow to program do naciągania na kasę,nie dajcie sięnabić w butelkę

mix - 07.10.2009 - 21:10

zobaczę jak popracuje

ds - 03.07.2009 - 21:07

slaby lepszy jest program shereaza bo 700mb mi przy 512kb/s nie cale 2 godziny bo tak nastawilem w ustwieniach i tak szybko zapierdziela ze nikt nie dowuwna temu programowi. a muze to 6mb to okloo 3minuty. Jest inny taki program?? i tak samo mozna podejrzec co sie sciagam jest taki jeszcze?? POLECAM Shereaza!!!

x-x-x-x - 05.06.2009 - 21:06

Program jest oki. Działa prawidłowo. Strona też, jeszcze lepiej niż kiedyś. I program i strona godna polecenia.

ojok - 01.12.2008 - 10:12

bardzo dobry program tylko cos sie z forum i strona domową stało i nie działa

x--X--x - 23.05.2008 - 17:05

Do niczego jest ten program nie wiadomo jak nim pobrać plik polecam inne programy p2m

Dodaj komentarz

Kliknij aby od�wie�y�!