2
4
8
6
plików.

LOTTOmania 2005

PL
Ocena:

Opis programu

Program wspomagający analizę liczb w grach lotto. Posiada potężne narzędzie jakim jest Kreator Zakładów korzystający ze wszystkich analiz dokonywanych przez program w celu wytypowania kilku kombinacji liczb na najbliższe losowanie. Bazuje na strategii optymalnego doboru liczb analizując wcześniejsze występowania.

  • Licencja: Freeware
  • System: 98/Me/NT/2000/XP
  • Rozmiar: 13,8 MB
  • Ocena: 3.82 (głosów 11)

Udostępnij program

Skopiuj kod HTML i umieść na swoim blogu lub stronie

<a href="http://www.pobieralnia.org/lottomania.html">LOTTOmania</a>

Skopiuj kod BBCode i umieść na forum dyskusyjnym

[url=http://www.pobieralnia.org/lottomania.html]LOTTOmania[/url]

Komentarze (3)

Stefan - 10.12.2010 - 22:12

Nie miałem problemu z aktywcją programu, kod aktywacyjny dostałem w ciągu kilku minut. A Pan "Wkurzony" powinien wyjaśnić, może trochę więcej szczegółów podać. A przede wszystkim oczerniając kogoś, podaje się swoje dane. A czy program mi pomoże? Może, jak wygram, napiszę.

Soft-System - 09.12.2010 - 21:12

Zamiast rzucać pochopnie fałszywe oskarżenia na forum publicznym proszę o przesłanie do nas szczegółów transakcji a z pewnością wyjaśnimy to zamieszanie. Na naszej stronie www dostępny jest nasz adres ,numer telefonu, formularz kontaktowy. Nie przyszło Panu do głowy skontaktować się w tej sprawie ? Zakupiony kod aktywacyjny wysyłany jest automatycznie po dokonaniu płatności. Może wystarczy zajrzeć do folderu "SPAM" swojej skrzynki pocztowej gdzie tego typu automatyczne wiadomości e-mail mogą czasami trafić. Przy płatnościach kartą kredytową serwis autoryzujący płatności dotpay.pl przesyła informację zwrotną w czasie od 10 minut do kilku godzin. Ten post raczej wygląda na nieudolna próbę nadszarpnięcia dobrego imienia firmy przez nieuczciwą konkurencję.

Wkurzony - 16.03.2010 - 16:03

Soft-System to firma typu KRZAK, pobiera kase za nic, nie wysyla kodu aktywacyjnego mimo, ze sie za to plci. Sprawa dla PROKURATORA. Nie dajcie sie nabrac!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Kliknij aby od�wie�y�!