2
4
8
6
plików.

MediaGet 2.01.3800

EN
Ocena:

Opis programu

MediaGet to darmowy program przeznaczony do wyszukiwania oraz pobierania plików przy użyciu bezpośredniej wymiany plików P2P jaką jest sieć BitTorrent. Program pozwala na wyszukanie interesujących nas treści na wielu popularnych serwisach, które oferują pliki torrent m.in. tfile.ru, monova.org, rutor.org, mininova.org, kat.ph, fenopy.eu, isohunt.com i wiele innych. Atutem programu MediaGet jest to, że w celu pobrania pliku z dowolnego serwisu z jakim program jest połączony, nie wymagane jest posiadanie konta. Obszar przeszukiwania jest tak duży, że bez najmniejszych problemów znajdziemy interesujący nas plik, co więcej z pewnością uda nam się go szybko pobrać dzięki wysokiej jakości oferowanych plików. Ponadto gdy wyszukiwanie zostanie zakończone, pliki sortowane są pod względem jakości danego pliku torrent. Zasada jest stosunkowo prosta, ponieważ im więcej osób dany plik udostępnia tym jakość takiego pliku jest większa. Udostępnianie w sieci torrent nazywane jest potocznie seedowaniem i właśnie pliki, które posiadają największą liczbę seedów i stosunkowo mniej peerów (czyli osób pobierających) są oceniane najwyżej.

Kryteria wyszukiwania w programie MediaGet możemy ograniczyć do określonej kategorii, ponieważ możemy być zainteresowani pobraniem gry, muzyki, oprogramowania czy też jakiegoś filmu. Dodatkowo możemy być zainteresowani określonym przedziałem w kwestii rozmiaru pliku - MediaGet również pozwoli nam na zdefiniowanie takiego kryterium wyszukiwania. Program posiada również wbudowany odtwarzacz multimediów, a więc bez problemu odtworzymy częściowo pobrany plik i przekonamy się czy jego jakość nie odbiega od deklarowanej oraz czy zawartość faktycznie jest prawdziwa. W przypadku gdy chcemy skorzystać z odtwarzacza, warto jest włączyć w ustawieniach programu MediaGet opcji pobierania plików od początku do końca, ponieważ domyślnie części, z których składa się plik pobierane są w kolejności zupełnie losowej co może znacznie utrudniać obejrzenie np. filmu od początku.

Ostatnią funkcjonalnością o jakiej warto wspomnieć jest katalog plików jakie dotychczas pobraliśmy. Pliki są pogrupowane w odpowiednie kategorie przez co łatwiej będzie można odnaleźć interesujące nas treści. Aplikacja jest bardzo przyjazna oraz posiada certyfikat popularnej firmy Norton, który ma świadczyć, że sam program jest wolny od szkodliwego oprogramowania - oczywiście należy zwracać szczególną uwagę na to jakie pliki pobieramy z sieci BitTorrent oraz czy nie łamią one praw autorskich osób trzecich. 

  • Licencja: Freeware
  • System: 2000/XP/Vista/7/8/8.1
  • Rozmiar: 27.4 MB
  • Ocena: 1 (głosów 1)

Udostępnij program

Skopiuj kod HTML i umieść na swoim blogu lub stronie

<a href="http://www.pobieralnia.org/mediaget.html">MediaGet</a>

Skopiuj kod BBCode i umieść na forum dyskusyjnym

[url=http://www.pobieralnia.org/mediaget.html]MediaGet[/url]

Komentarze (0)

Niestety ¿aden u¿ytkownik nie doda³ tutaj komentarza. Mo¿esz byæ pierwszy! ~Komenatrze

Dodaj komentarz

Kliknij aby od�wie�y�!