2
4
8
6
plików.

Netflix dostępny w Polsce!

data dodania: 07-01-2016
Netflix dostępny w Polsce!

Od wielu miesięcy coraz głośniej mówiło się, że wiele firm omija Polskę szerokim łukiem w kwestii wielu usług oraz towarów. Jedną z tych usług jest Netflix, o którą polscy internauci domagali się bardzo długo. W końcu nadszedł ten czas i Netflix trafia do Polski! Od teraz użytkownicy z Polski mogą bez ograniczeń korzystać ze wszystkich dobrodziejstw jakie niesie za sobą jedna z najwiekszych platform do strumieniowego przesyłania mediów na świecie. Informacja ta została ogłoszona podczas konferencji w ramach CES 2016. Pomimo, że usługa została udostępniona w Polsce, należy mieć na uwadze, że strona usługi nie jest w pełni w języku polskim. Niemniej jednak nie powinno to specjalnie przeszkadzać w korzystaniu z usługi.

Walka o platformę Netflix dla Polski trwała dobrych kilka lat, w końcu się udało. Od teraz bez konieczności korzystania z regionalnych sieci VPN będziemy mogli korzystać z materiałów dostępnych na platformie. Należy pamiętać, że Netflix nie jest usługą darmową. Tylko przez pierwszy miesiąc otrzymujemy bezpłatny dostęp do usługi. Po upływie miesiąca będziemy musieli zdecydować się na jeden z trzech planów (abonamentów) miesięcznych jakie oferuje Netflix. 

Użytkownicy mają do wyboru trzy wersje abonamentu, które zostały przedstawiony na powyższym obrazku. Najbardziej podstawowa wersja BASIC bez możliwości oglądania materiałów w wysokiej rozdzielczości HD kosztuje 7,99 euro (około 35zł). Dodatkowo dostępny jest pakiet STANDARD w cenie 9,99 euro (około 43zł), który wydaje się na polskie warunki jednym z najbardziej odpowiednich, gdyż pozwala na oglądanie materiałów w jakości HD oraz dostęp do usługi na 2 stacjach niezależnie od siebie. Pozostaje jeszcze ostatnia możliwość tj. PREMIUM, która kosztuje 11,99 euro (około 52zł), w której mamy dostęp do materiałów w jakości HD oraz Ultra HD (4K). Ponadto użytkownicy, którzy zdecydują się na pakiet PREMIUM będą mogli korzystać z usługi niezależnie na 4 urządzeniach.

Decyzując się na usługę Netflix należy pamiętać, że w chwili obecnej nie ma dostępnych zbyt wiele materiałów w języku polskim. Oczywiście spora część filmów dostarczana jest wraz z napisami, które możemy wybrać w momencie rozpoczęcia oglądania filmu. Niektóre materiały posiadają rownież lektora w języku polskim, niemniej jednak jest to bardzo mocno uzależnione od poszczególnej produkcji. Platforma Netflix dla naszego kraju dostępna jest pod tym adresem.

Komentarze ()

Niestety ¿aden u¿ytkownik nie doda³ tutaj komentarza. Mo¿esz byæ pierwszy! ~Komenatrze

Porada dnia

Pierwszy Macintosh powstał w 1984 roku, miał 128 KB pamięci RAM, procesor Motorola 68000 taktowany 8 MHz i stację dyskietek o 400 KB.

Ankieta

Ile cali ma ekran Twojego smartfona?