2
4
8
6
plików.

Password Depot 9.1.8

EN
Ocena:

Opis programu

Password Depot to program do przechowywania oraz zarządzania naszymi hasłami w sposób bezpieczny. Dzięki temu programowi nie będziemy musieli pamiętać już o wszystkich naszych hasłach, a co więcej będziemy mogli czuć się bezpieczni, że nikt nie uzyska do nich dostępu. Bardzo dobrą praktyką jest posiadanie różnych haseł do różnych kont, co więcej ważne jest aby były one stosunkowo skomplikowane tak aby nikt nie mógł ich odgadnąć czy też złamać metodą brute force. Fakt ten powoduje, że bardzo ciężko jest nam zapamiętać wszystkie hasła jakie posiadamy do kont w serwisach internetowych. Często zdarza się tak, że mamy tych kont tyle, że nie sposób jest zapamiętać nasze trudne do złamania hasła. Rozwiązaniem tego programu jest program Password Depot, który będzie pamiętał oraz bezpiecznie przechowywał nasze hasła.

Interfejs programu jest prosty, a jego obsługa nie powinna sprawić nikomu problemu. Użytkownik może dodać dowolną liczbę wpisów do programu, a wpisy mogą być pogrupowane na odpowiednie kategorie co znacznie ułatwi nam odnalezienie wyszukiwanego przez nas hasła do dowolnego konta w programie. Przy dodawaniu wpisu możemy zdefiniować kilka parametrów m.in.

  • zdefiniować login i hasło do konta w serwisie internetowym
  • określić typ wpisu np. konto bankowe, forum internetowe, portal społecznościowy i wiele innych
  • wprowadzić adres URL serwisu internetowego
  • określić datę kiedy hasło wygaśnie
  • wprowadzić dodatkowe uwagi oraz komentarze

Podczas wprowadzania wpisów program sprawdza również poziom trudności naszego hasła. Ponadto program może wygenerować nam hasło, którego złamanie będzie niemal niemożliwe. Bardzo dużym plusem programu jest bezpieczeństwo. Wszystkie hasła są bezpieczne, ponieważ plik programu jest szyfrowany ustalonym przez nas hasłem oraz kluczem. Bez posiadania hasła bądź klucza nikt niepowołany nie będzie w stanie otworzyć naszego pliku i podejrzeć haseł. Password Depot nie jest programem darmowym, udostępniamy za darmo na zasadzie licencji Trial (testowej) i pozwala na korzystanie z programu przez okres 30 dni.

  • Licencja: Trial
  • System: 2000/XP/Vista/7/8/8.1
  • Rozmiar: 33.8 MB
  • Ocena: NAN (głosów 0)

Udostępnij program

Skopiuj kod HTML i umieść na swoim blogu lub stronie

<a href="http://www.pobieralnia.org/password-depot.html">Password Depot</a>

Skopiuj kod BBCode i umieść na forum dyskusyjnym

[url=http://www.pobieralnia.org/password-depot.html]Password Depot[/url]

Komentarze (0)

Niestety ¿aden u¿ytkownik nie doda³ tutaj komentarza. Mo¿esz byæ pierwszy! ~Komenatrze

Dodaj komentarz

Kliknij aby od�wie�y�!