2
4
8
6
plików.

RogueKiller 12.9.9.0.

PL
Ocena:

Opis programu

RogueKiller to darmowy program do odnajdowania oraz usuwania wszystkich procesów oraz usług, które swoim działaniem mogą stanowić zagrożenie i uważane są za szkodliwe. Dzięki aplikacji szybko znajdziemy zagrażające nam obszary i jeszcze szybciej się ich pozbędziemy. Aplikacja skanuje system operacyjne w poszukiwaniu szkodliwych procesów jak i usług. Skanowaniu poddawany jest rejestr systemu, wszystkie wpisy związane z DNS, serwery proxy, plik hosts, MBR, uruchomione procesy w tle oraz różnego rodzaju biblioteki dll. Przeszukiwanie jest stosunkowo szybkie dzięki zastosowanym algorytmom jak i określeniu najwrażliwszych obszarów systemu operacyjnego.

Aplikacja doskonale radzi sobie w odnajdowaniu zagrożeń. Ponadto obsługa programu jest prosta oraz bardzo intuicyjna. Program nie wymaga instalacji więc wystarczy pobrać program i uruchomić go, a ten jest gotowy do pracy. Plik z programem można umieścić w dowolnej lokalizacji systemu operacyjnego. Aby program mógł rozpocząć swoje działania należy uruchomić skanowanie, które może potrwać dłużej bądź krócej w zależności od wielkości skanowanego obszaru ale z reguły czas trwania to kilkanaście sekund. Po zakończeniu skanowania program RogueKiller usuwa wszystkie napotkane zagrożenia w wymienionych wyżej obszarach. Po kazdym skanowaniu generowany jest szczegółowy raport, który przedstawia efekty skanowania komputera.

Należy pamiętać, że program nie jest programem aktywirusowym. Można go określić miałem pakietu zabezpieczającego, który ma na celu odnalezienie pewnych infekcji wywołanych różnymi programami szpiegowskiemi. Jak już wcześniej wspomiano, obsługa programu jest bardzo prosta ale w razie problemów producent udostępnił na swojej stronie internetowej prostą dokumentację, która przedstawia jak krok po kroku obsługiwać aplikację.

  • Licencja: Freeware
  • System: XP/Vista/7/8/10
  • Rozmiar: 20.71 MB
  • Ocena: NAN (głosów 0)

Udostępnij program

Skopiuj kod HTML i umieść na swoim blogu lub stronie

<a href="http://www.pobieralnia.org/roguekiller.html">RogueKiller</a>

Skopiuj kod BBCode i umieść na forum dyskusyjnym

[url=http://www.pobieralnia.org/roguekiller.html]RogueKiller[/url]

Komentarze (0)

Niestety ¿aden u¿ytkownik nie doda³ tutaj komentarza. Mo¿esz byæ pierwszy! ~Komenatrze

Dodaj komentarz

Kliknij aby od�wie�y�!