2
4
8
6
plików.

Snappy Driver Installer R545

EN
Ocena:

Opis programu

Snappy Driver Installer (SDI) to program, który automatycznie wyszuka najnowszych sterowników do podzespołów zainstalowanych w naszym komputerze. Posiadanie najnowszych sterowników ma bardzo często bardzo duży wpływ na wydajność pracy sprzętu komputerowego oraz wszystkich jego komponentów. Program Snappy Driver Installer dopilnuje aby sterowniki w naszym komputerze były zawsze aktualne oraz najlepiej dobrane do naszego sprzętu.

Obsługa programu jest stosunkowo prosta i bez problemu użytkownicy początkujący jak i zaawansowani sprostają wymaganiom jakie stawia przed nimi opisywana tutaj aplikacja. Działanie narzędzia sprowadza się do przeskanowania komputera w celu wykrycia sprzętu jaki jest zainstalowany w komputerze - to pozwoli na zbudowanie bazy na podstawie, której będą wyszukiwane sterowniki dla określonego sprzętu. Program automatycznie pobiera niezbędne pliki sterowników z internetu na dysk twardy, po czym instaluje najnowszą wersję sterownika - nie musimy się martwić o starsze wersje sterownika, ponieważ program jest nadpisuje. Użytkownik ma możliwość określenia, które sterowniki mają zostać zaktualizowane, a które nie. 

Ustawienia programu nie są zby rozbudowane i ograniczają się raczej do wyglądu programu. Użytkownik może dostosować kolorystykę aplikacji do własnych potrzeb oraz swojego gustu. Możliwy jest również wybór skórek w celu urozmaicenia sobie interfejsu, co dla niektórych użytkowników może mieć znaczące znaczenie. Ponadto program jest w wersji portable i nie wymaga instalacji - wystarczy rozpakować archiwum programu w dowolne miejsce na dysku twardym i uruchomić program.

  • Licencja: Freeware
  • System: 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/8.1
  • Rozmiar: 3.68 MB
  • Ocena: 0 (głosów 0)

Udostępnij program

Skopiuj kod HTML i umieść na swoim blogu lub stronie

<a href="http://www.pobieralnia.org/snappy-driver-installer.html">Snappy Driver Installer</a>

Skopiuj kod BBCode i umieść na forum dyskusyjnym

[url=http://www.pobieralnia.org/snappy-driver-installer.html]Snappy Driver Installer[/url]

Komentarze (0)

Niestety ¿aden u¿ytkownik nie doda³ tutaj komentarza. Mo¿esz byæ pierwszy! ~Komenatrze

Dodaj komentarz

Kliknij aby od�wie�y�!